Jälgimisseade Doglo S

Kaubamärk: Doglo Ühik: tk Laoseis:2

Mobiilileviga töötav koera jälgimisseade, mis on jälgitav Doglo äpiga.


Kasutamine on imelihtne:

1. Ühenda oma jälgimisseade Doglo äpis
2. Seadme sisse lülitamiseks (ooterežiim) aseta jälgimisseade laadimisalusele

3. Helista jälgimisseadmele jälgimisrežiimi aktiveerimiseks
4. Vaata koera asukohta Doglo äpis kaardivaates


Aku kestab pideva jälgimise korral 24h, ooterežiimil ca kuni 3 nädalat ning on laetav juhtmevabalt.

Koer võib seadmega ujuda, kuna see on 100% vee- ja tolmukindel.

Komplekt sisaldab laadijat, kasutusjuhendit, S suuruses oranži kaelarihma ja 1 aasta interneti seadmesse (edaspidi 36€ aasta).

Mudel HLT-4.5 on mõeldud väikesele alla põlve kasvu koerale.

kuumaks al. 30,01 €
349,00 €

Seadet pidavalt koera kaelas hoides töötab see valveseadmena, koera kadumise korral saab seda lülitada jälgima ka kaugelt.  Lisaks jälgimisele saab koerale helistada ja kuulata koera tegevust ning anda häälkäsklusi. Koera asukohta saab sama aegselt jälgida kuni 5 pereliiget.

Jälgur on väga tugev, kerge, veekindel ning pika tööeaga. Pidev jälgimisaeg kuni 24 tundi (intervall 10 sekundit) ning ooteaeg ca 3 nädalat. Veekindluse tagamiseks ei ole seadmel ühtegi ava ega nuppu ning 3 signaaltuld näitavad seadme tööseisundit. Seadme laadimine toimub juhtmevabalt.

Hind sisaldab lisaks seadmele ka juhtmevaba laadimise alust, S suuruses musta koera kaelarihma ja 1 aasta interneti seadmesse, edaspidi interneti tasu 36€ aasta.

Doglo jälgimisseade on välja töötatud Eestis.

Jälgimisseade HLT-4.5 annab väga täpse koera asukoha maastikul. Sobib väiksematele koerale (turjakõrgus alla 45 cm, nt taks, terjer). Jälgur kasutab mobiililevi ja sellel ei ole kauguse piirangut – koera saab jälgida ka tuhandete kilomeetrite kauguselt. Koera jälgimiseks ja seadme juhtimiseks on vaja vaid nutitelefoni.

Jälgimisseade on liidestatav Doglo ja Huntloci telefoniäppidega.

 

Aku 1500mAh
Garantii 2 aastat
GSM 2G võrk, sisseehitatud SIM kaart, Eestis töötab Telia võrgus, roaming kogu EL-is
Jälgimisaeg 24 tundi (10 sekundilise intervalliga)
Kaal 76 grammi
Laadimine Juhtmevaba, EU adapter ja laadimisalus kaasas
Mikrofon ja kõlar Jah
Mõõtmed 86 x 43 x 24 mm
Ooteaeg 24 päeva
Sateliidid GPS, GLONASS, GALILEO, SBAS, BeiDou, IMES, QZSS
Signaallambid 3 LEDi punane (laadimine), sinine (GPS), roheline (GSM)
Vee- ja tolmukindlus Jah. Seadmega võib minna ujuma
Virtuaalne aedik Jah
Värv Oranž

» Seadmel on kaks jälgimisrežiimi:  “Pidev jälgimine” ja “Aktiivsuse jälgimine”

» Seadme pidevasse jälgimisse lülitamine toimub seadmele helistamisega või saata SMS “1”, jälgur hakkab otsima satelliite ning nende leidmisel näidatakse koera asukohta mobiili äpis. GPS asukoha leidmise kiirus sõltub, kas koer on ruumis, autos, õues ja tema liikumise kiirusest.

» Seadme aktiivsuse jälgimisse lülitamiseks tuleb saata SMS “2” ning jälguris asuv kiirendusandur hakkab jälgima, kas koer liigub või magab. Kui seade hakkab rappuma, siis seade lülitab sisse GPS ja hakkab koera jälgima. Kui seadme rappumist ei toimu (koer magab, seade on koeralt ära võetud), siis seade lülitub ootele ja uuendab akuinformatsiooni iga tunni järel.

» Jälgimisrežiimis olevale seadmele helistades võtab seade kõne vastu ning kasutaja saab kuulata, mida koer teeb. Seadmes oleva kõlari kaudu saab koerale edastada häälkäsklusi.

» Pidevas jälgimisrežiimis on andmete uuendamise intervall vaikimisi 10 sekundit, kasutaja saab äpis muuta asukoha uuendamise sagedus vahemikus 1-99 sekundit (saata vastav SMS sõnum seadmele). Aktiivsuse jälgimisel asukoha andmete uuendamise sagedus sõltub seadme rappumise intensiivsusest. Kui koer liigub aeglaselt edastatakse andmeid 20 sekundi järel, koera aktiivsuse suurenemisel seade muudab intervalli kiiremaks. Jooksval koeral edastatakse andmeid 3 sekundi järel.

» HLT-4.0 seadme tööaeg pideavas jälgimisrežiimis on 10 sekundilise intervalliga ca 1,5 päeva. Aktiivsuse jälgimisrežiimis sõltuvalt koera aktiivsustest ca 1 nädal (tööaega mõjutavad oluliselt GSM levitugevus, satelliitide nähtavus, õhutemperatuur).

» Jälgimisrežiimist ooterežiimi lülitamiseks saadetakse seadmele  SMS sõnum “0”.

» Seadme ooterežiimi lülitamine toimub laadijaga (seade asetada laadijale).

» Ooterežiimis olles saadab seade välja kord tunnis infot seadme aku taseme ja GSM signaali tugevuse kohta.

» Ooterežiimis olles seade on valmis reageerima talle tehtud telefoni kõnele ja SMS käskudele.

» Täislaetud akuga seade on ooterežiimis ca 30 päeva (sõltub õhutemperatuurist ja GSM-signaali tugevusest).

» Seadme laadimiseks asetatakse seade laadimisalusele, mis on ühendatud vooluvõrku. Laadimisalus kasutab microUSB laadijat, mida võib kasutada ka autolaadijaga.

» Kui asetada laadijale töötav seade, siis seade teeb restardi (roheline tuli läheb 5s põlema). Kui sellel aja jooksul võtta seade laadijalt ära ja panna tagasi (roheline tuli põleb), siis seade lülitab ennast välja.